CZ EN DE

Aktuální nabídka pracovních míst

Údržbář strojů s elektro 50/1978 §6

Pracovněprávní vztah: Plný / částečný úvazek

Směnnost: Jednosměnný provoz

Datum nástupu:

Plat: 24 000 - 30 000 Kč

Nabízíme práci, kde budete znát všechny své kolegy jménem. Budete mít možnost individuálního růstu a ohodnocení v závislostí od Vaší snahy.

Jsme ryze český soukromý podnik, který sídlí v Kostelci na Hané. Specializujeme se na strojírenské výrobky používané v logistice, prádelenském a zemědelském odvětví. Převažující část naší výroby směruje na export v rámci celé Evropy.

Společnost BEXIM PALETTEN má přednosti středně velké firmy – osobní přístup k zaměstnancům i flexibilitu vůči zákazníkům. Máme možnosti výroby malých sérií (v desítkách kusů) a díky moderním technologiím i možnosti velké firmy (tisícové výrobní série).

Náplň:

  • Vykonávaní preventivní údržby
  • Aktualizace plánů preventivní údržby
  • Opravy strojů a výrobních zařízení, odstranění elektrických a mechanických závad
  • Komunikace s obsluhou, kontrola udržování čistoty strojů obsluhou
  • Práce s technickou dokumentací

Požadavky:

  • SOU / SŠ elektro
  • Vyhláška 50/1978 min. §6 (Pracovníci pro samostatnou činnost)
  • Zkušenosti s údržbou strojů, linek ve výrobě
  • Orientace v elektroschématech, komponentech pro opravu strojů ve strojírenství/kovovýrobě
  • Znalost seřizování strojů výhodou
  • Smlouva na dobu neurčitou

Nabízíme:

  • Základní hrubou mzdu 24 000 až 30 000 Kč dle zkušeností
  • Práce na 1 směnu
  • Náborový příspěvek
  • Zvýhodněné firemní mobilní tarify
  • Externí praní firemního pracovního oblečení
  • Možnost zvyšování kvalifikace
  • Nástup možný dle domluvy
  • Práce v kolektivu bez agenturních zaměstnanců

Kontakt:

Kontaktujte nás ještě dnes pro nezávazný pohovor

* Kontaktní osoba: Macháčková Renata
* Email: r.machackova@beximpaletten.cz
* Tel: 731 506 584

Svářeč CO2

Svářeč CO2

Pracovněprávní vztah: Plný úvazek

Směnnost: Dvousměnný provoz

Plat: 25.000 - 35.000 Kč

Náplň práce:

  • Ruční svařování výrobků
  • Vizuální kontrola
  • Práce s úhlovou bruskou
  • Obsluha svařovacího robota – v případě potřeby

Požadavky:

  • Platný svářečský průkaz
  • Zkušenosti se svařováním - podmínkou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Průměrnou hrubou mzdu v závislosti od výkonu 30 000 až 37 000 Kč
  • Mzda je průměrná mzda našich zaměstnanců včetně bonusů a prémií
  • Práce na 2 směnný provoz